purple punch

purple punch

super strong

Popis zboží

Květy konopí s obsahem HHC <21%, HHC-P <7%, THC <1%

Purple Punch Super Strong je díky obsahu HHC-P jeden z nejsilnějších produktů, které u nás najdete. Milujeme ho nejen kvůli jeho vůni, ale hlavně pro jeho výjimečné vlastnosti! V nich se spojuje kombinace nejnovějšího HHC-P, klasického HHC, a navíc špetka THC.

HHC-P je jeden z nejnovějších kanabinoidů, u něhož je dle posledních studií účinnost až 30x vyšší než u běžného HHC. I z toho důvodu se objevuje na trhu v různých provedeních stále častěji. V Eighty8 vám díky našim dlouholetým zkušenostem a přísnému laboratornímu testování můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu našich produktů.

HHC-P není obsaženo přímo v konopí, ale vyrábí se v laboratořích z CBD. V našich produktech ho běžně kombinujeme s běžným HHC, v Purple Punch se ale navíc objevuje i složka THC.
* Hodnoty HHC-P a THC se v závislosti na dané šarži mohou lišit.
Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Určeno k dalšímu zpracování nikoliv k přímé spotřebě nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 

Nejvyšší kvalita CBD
produktů na trhu - za tím si stojíme
100% legální
vše laboratorně testováno, certifikováno
Expresní doručení a spolehlivost
je u nás samozřejmost