Super Strong edice - Co je HHC-P a THC-P?

Naše nová edice Super Strong je zatím to nejsilnější, co v nabídce najdete. Součástí edice jsou květy, Pre-Rolls, Vapes i Cartridge složené z kombinace HHC a HHC-P nebo HHC a THC-P. Co vůbec HHC-P a THC-P je a jaké má účinky? To vše se dozvíte v tomto článku!

Nejnovější produkty vytvořené na míru pro jedinečný zážitek. To je Super Strong edice. Najdete v ní květy, vapes, cartridge i pre-rolls tak, jak je ještě neznáte. A to v mnohem účinnější a silnější podobě.

Obsah: 

Novinka v podobě THC-P

THC-P neboli tetrahydrocannabiphorol je jeden z nejnovějších kanabinoidů, který byl v konopí objeven teprve v roce 2019. Jedná se o kabanoid, který je v mnoha směrech účinnější než jiné, a proto se objevuje na trhu v různých provedeních více a více.

Vlastnosti

Díky své struktuře má THC-P jedinečné vlastnosti, díky kterým se lépe a rychleji váže na CB1 receptory, takže působí efektivněji a téměř okamžitě. Dle klinických testů je THC-P dokonce 33x účinnější než THC.

Účinky

Výzkum a zkoumání tohoto nového kanabinoidu je zatím stále na začátku, už teď lze ale vypozorovat terapeutické účinky silnější než u klasického THC. Ty mohou poskytovat nejen uvolnění, ale i ulevit od bolesti či špatné nálady. Ve srovnání s ostatními kanabinoidy, jako je HHC, má také lepší protizánětlivé vlastnosti.

Co je HHC-P?

Objevení THC-P podnítilo další výzkumy a hledání nových možností. A přesně tak vzniklo HHC-P, neboli hexahydrokanabiphorol.

Vlastnosti HHC-P

Protože je ještě mladší než HHC, najdeme o něm jen velmi málo informací. Má ovšem dost podobných vlastností jako zmiňované THC-P, a proto můžeme částečně vycházet z jeho popisu.

HHC-P je psychoaktivní polosyntetický kanabinoid, který se v konopí přirozeně nevyskytuje, a tak se vyrábí v laboratoři z CBD.

Na rozdíl od HHC obsahuje ve svém alkylovém řetězci další dvě molekuly vodíku, díky čemuž je mnohem účinnější.

Účinky HHC-P

HHC-P je několikrát účinnější než HHC a má silné zklidňující a relaxační vlastnosti. Jeho účinek sice nastupuje s mírným zpožděním, ale o to delší je jeho trvání, které může dosáhnout až několika hodin. Díky svému dlouhodobému působení má velký potenciál v řadě klinických výzkumů.

HHC-P dokáže efektivně tlumit bolest, pomoci při problémech se spaním a dokonce působit protizánětlivě.

Edice Super Strong

Protože je HHC-P a THC-P úplnou novinkou na trhu, je nutné se při nákupu zaměřit na kvalitu produktů a bezpečnost jejich používání. V Eighty8 vám díky našim dlouholetým zkušenostem můžeme nabídnout širokou škálu produktů v té nejvyšší kvalitě. Edice Super Strong je tím nejsilnějším, co v naší nabídce najdete, a to hned v podobě květů, Vapes, Pre-Rolls i Cartridge. Všechny produkty v edici jsou vytvořené kombinací HHC-P a HHC nebo THC-P a HHC, díky které dostanete jen to nejlepší z obou látek.

Květy & Pre-Rolls

green crack

green crack

0.8g balení 275 Kč
kusů
1g balení 275 Kč
kusů
3G balení 795 Kč
kusů
5G balení 1 295 Kč
kusů
mimosa

mimosa

0.8g balení 275 Kč
kusů
1g balení 275 Kč
kusů
3G balení 795 Kč
5G balení 1 295 Kč
kusů

Vapes

Kombinací značky CCELL, která je jedničkou na trhu mezi výrobci vaporizačních per, a našimi nejkvalitnějšími výrobky, vzniká jedinečný produkt spojující pohodlí a relaxační účinky. V edici Super Strong hrají hlavní roli HHC-P a THC-P, díky kterým vám můžeme zaručit velmi intenzivní zážitek.

HHC-P green apple

HHC-P green apple

HHC-P raspberry

HHC-P raspberry

HHCP 15% + HHC 85%

HHC-P vape u nás najdete s vůní maliny, orange, jablka nebo pina colady. Vychytaný poměr HHC-P a HHC složky způsobuje maximální uvolnění a relax.

THCP 10% + HHC 90% 

I pouhých 10 % složky THC-P dokáže přinést jedinečný zážitek s intenzivní vůní dragon fruit, melounu, mixed berry nebo cherry.

Cartridge

Vyzkoušejte naše nové cartridge a nechte se unést vlnou pohody. Můžete si vybrat mezi okamžitým účinkem THC-P složky nebo dlouhotrvající dobrou náladou díky HHC-P.

HHC-P raspberry

HHC-P raspberry

THC-P watermelon

THC-P watermelon

THCP 10%

Pro výrobu používáme vysoce kvalitní HHC, které kombinujeme s THC-P s jedinečně silnými účinky.
V nabídce najdete příchutě Mixed Berry, Meloun, Cactus, Amnesia Haze.

HHC-P

Cartridge s příchutí maliny, jablka, cheese a liči jsou připravené k okamžitému použití a zahnání stresu a úzkosti.

Zdroj:
What is THCP? Full Guide and Best Products [online]. [cit. 2023-10-18]. Dostupné z: https://www.discovermagazine.com/lifestyle/what-is-thcp-full-guide-and-best-products

Napsal
, Marketingový specialista

Igor je marketér z agentury WOXO. Jeho specializací je reklama, PR a marketing, ale ve volném čase se dlouhodobě věnuje problematice konopí a sleduje český trh s CBD i HHC produkty.