THC-P mixed berry

THC-P mixed berry

super strong

Popis zboží

1ml Cartridge s THC-P <10% / /HHC < 89%
Mixed Berry Super Strong vyniká svou sladkou vůní a vlastnostmi, které nenajdete ani v klasickém THC. Edice Super Strong je prozatím to nejsilnější, co vám můžeme v Eighty8 nabídnout.

THC-P je jeden z nejnovějších kanabinoidů, u něhož je dle posledních studií účinnost až 30x vyšší než u běžného THC. I z toho důvodu se objevuje na trhu v různých provedeních stále častěji. V Eighty8 vám díky našim dlouholetým zkušenostem a přísnému laboratornímu testování můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu našich produktů.

THC-P se nachází přirozeně v rostlině konopí. Pro výrobu cartridgí používáme vysoce kvalitní HHC, které kombinujeme s THC-P s jedinečně silnými účinky. V našich produktech využíváme poměru, u něhož dosáhneme těch nejlepších vlastností z obou látek.
* Hodnoty THC-P se v závislosti na dané šarži mohou lišit.
Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Určeno k dalšímu zpracování nikoliv k přímé spotřebě nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 

Nejvyšší kvalita CBD
produktů na trhu - za tím si stojíme
100% legální
vše laboratorně testováno, certifikováno
Expresní doručení a spolehlivost
je u nás samozřejmost